Alımlı Önal

Hakkımızda

Alımlı Önal Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu

2016 yılında İstanbul’da Seçil Alımlı Önal tarafından kurulan Alımlı Önal Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu olarak, kurulduğumuz günden itibaren çözüm odaklı bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle amacımız olan “Koruyucu Avukatlık” ile uyuşmazlık esnasında olduğu gibi uyuşmazlık öncesinde de kapsamlı danışmanlık hizmetleri ile müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki risklerin tespiti ve bunların en aza indirilmesini mümkün kılmak için çalışmaktayız.

Temsil ettiğimiz müvekkillere yüksek kalitede dava ve hukuki danışmanlık hizmeti sunabilmek amacıyla, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte, bu şekilde hızla değişen dünyaya, aynı hızla uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri, henüz ortaya çıkmadan öngörebilmek için çalışmaktayız.

Müvekkillerimizle ilişkinin güven ve gizlilik esasına dayanılarak sağlanabileceğini biliyoruz. Bu kapsamda ulaşılabilir, ekonomik, güncel ve hızlı hukuki bilginin müvekkillerimize ulaştırılmasını hedefliyoruz.

Bizce çözümsüz sorun yoktur. Müvekkil merkezli ve farklı bakış açıları ile sorunların kişiselleştirilmiş çözümü her zaman mümkündür.