Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

Müvekkillerimizin mağduriyet yaşadıkları ceza hukukuna ilişkin konularda vicdani kanaat ve fiili gerçekleri esas alarak en hızlı biçimde hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Ceza hukukunun ilk aşaması olan soruşturma evresinden, son aşaması olan infaz sürecine kadar tüm süreçlerde müvekkillerimize vicdani kanaat ve fiili gerçekleri rehber edinerek hizmet vermekteyiz.
Hakaret, Tehdit gibi kişilere karşı işlenen suçlar ile dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, belgede sahtecilik, kaçakçılık, zimmete para geçirme suçları yönünden soruşturma ve kovuşturma aşamalarında şüpheli, sanık veya mağdur konumunda olan gerçek ve tüzel kişileri temsil etmekte ve kendilerine hukuki danışmanlık vermekteyiz.

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir ve böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. Hizmetlerimizin kapsamı ve çalışma şartları hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, sitemizdeki iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.