Seçil Alımlı Önal

Kurucu Ortak

Seçil Alımlı Önal

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Barosu üyesi olarak avukatlık mesleğini ve Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde İstanbul ilinden sicile kayıtlı olarak arabuluculuk faaliyetini yürütmektedir. Farklı sektörlerde hizmet veren grup şirketlerinin hukuki danışmanı olarak mesleğine bir süre devam etmiştir.

Hukukun çeşitli alanlarında çalışmış ve özellikle iş ve sosyal güvenlik hukuku ile Sağlık hukuku, Aile Hukuku, şirketler hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. 2016 yılında ise Alımlı&Önal Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosunu kurmuştur.

Sertifikalar

  • Bilirkişilik Temel Eğitim Programı, İstanbul Üniversitesi
  • Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi, İstanbul Üniversitesi
  • İş Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi, İstanbul Üniversitesi
  • İş Hukuku’nda Hesap Bilirkişiliği Uzmanlık Eğitimi, Gedik Üniversitesi

Yabancı Diller

  • İngilizce,
  • Almanca

İletişim

Derya Durmaz Sarı

Ortak

2011 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Barosu üyesi olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir. Hukukun çeşitli alanlarında çalışmış ve özellikle iş ve sosyal güvenlik hukuku, Aile Hukuku, şirketler hukuku ve icra ve iflas hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. 2017 yılından itibaren Alımlı&Önal Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosunda ortak avukat olarak çalışmaktadır.

Sertifikalar

  • Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi, İstanbul Üniversitesi

Yabancı Diller

  • İngilizce

İletişim

Korhan Sağçubukçu

Paralegal

Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi aldığı liseden 2006 yılında ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Bilgisayar, organizasyon ve reklam sektörlerinde çalışarak yazılım ve iletişim deneyimlerini artırmıştır. 2018 Temmuz döneminden itibaren Alımlı&Önal Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosunda avukat katibi olarak çalışmaktadır. İcra takiplerinin hazırlanması, raporların yapılması, dosya açılışından kapanışına kadar her türlü talep gereği işlemlerin yerine getirilmesi ile birlikte bilgisayar tabanlı tüm teknolojilerin kullanılmasında destek sağlamaktadır.